امور مالی و پشتیبانی

امور مالی و پشتیبانی
واحد امور مالی و پشتیبانی همواره به دلیل مسوولیت نگهداری و تجهیز مرکز، با مشکلات و موانع گسترده ای پیش رو بوده است که در این راه با رهنمودهای ریاست محترم مرکز و قسمت های زیر مجموعه توانسته ایم در رضایت پرسنل و ارباب رجوع در مرکز آموزشی و پژوهشی سازمان زندانها نقش موثری را داشته باشیم. از این رو گزارش مشروح قسمتهای مختلف پشتیبانی به شرح زیر می‌باشد:


جمعدار اموال و انبار:
با عنایت به راه اندازی سیستم انبارداری یکپارچه و نرم افزار جهت انبار و اموال در سال 1393 تعداد 285 برگ قبض انبار زده شد و تعداد 721 برگ حواله انبار نیز صادر شده است.
واحد تاسیسات:
1-بازسازی خوابگاه غربی که به صورت سوئیت‌های کامل انجام گردید در کوتاهترین زمان ممکن و تجهیز سوئیتها به صورت کاملا مجهز که شامل سرویس بهداشتی و حمام داخل هر کدام از سوئیتها و آشپزخانه می باشد. هرکدام از این سوئئیتها شامل تخت خواب ام دی اف، کمد دیواری، ال ای دی 32 اینچ سامسونگ، چای ساز تفال، گاز رومیزی، جا کفشی، میز پذیرایی و صندلی داخل هر کدام از سوئیتها که تعداد سوئیتها 10 واحد می باشد که 2 واحد از آنها جهت اسکان خواهران در طبقه بالا می باشد.
2- همچنین سیستم چیلر جهت گرمایش و سرمایش در خوابگاه نصب گردید.
3- لابی خوابگاه به صورت کاملا مدرن تجهیز و تعداد 12 مبل راحتی و دو ست 6 نفره در آن قسمت قرار داده شد. ال ای دی 42 اینچ سامسونگ نصب و درب ورودی لابی تعویض گردید. خوابگاه مدیران رنگ آمیزی و سرویس بهداشتی به صورت کامل بازسازی شد که شامل کاشی کف و تعویض سنگ سرویسها می باشد.
4- رستوران مرکز به صورت کامل گردید و تعداد3ال ای دی سامسونگ در آن نصب شد و تعداد پنچ عدد لوستر دیواری کوچک نصب و تمامی مهتابی‌های رستوران تعویض گردید.
5- سالن نور دانشگاه با توجه به شروع شدن سال تحصیلی جدید به صورت کامل رنگ آمیزی و درب کلاسها و تمامی تخته‌های وایت برد تعویض شد. نصب یک ویدئو پروژکتور در یکی از کلاسها انجام شد.
6- ساختمان اداری مرکز دارای 5 کلاس می‌باشد که کاملا تجهیز و سه پروژکتور درآن قسمت نصب گردیده است.
7- فضای داخلی کتابخانه مرکز بزرگتر و به صورت کامل رنگ آمیزی شد و تمامی شیشه های آن واحد تعویض و تعداد 10میز مطالعه دو طرفه نصب و ظرفیت آن به 20 نفر افزایش یافت.
8- انجام سیم کشی کامل ساختمان اداری که تمام کابلهای فرسوده جمع آوری وکابلهای جدید نصب گردید همچنین تعداد سه تابلو برق در مسیر و تمامی سیم های هوایی موجود در داکت های فلزی قرار گرفت.
9- تعمیر کامل موتورخانه اصلی مرکز با توجه به شروع فصل سرما انجام و یکی از دیگ های موجود تعویض و تعداد 4 عدد شیر فلکه و تمامی پمپ های آب موجود به صورت کامل تعویض شد و ساختمان آن قسمت بازسازی کامل گردید.
10- ژنراتور برق با لطف واحد فنی مهندسی اداره کل گرفته و اتاقکی جهت این ژنراتور ساخته و دیزل در آن قسمت قرار گرفت که هم اکنون در حال ساخت تابلو برق جهت راه اندازی می باشد و بعد از ساخت تابلو برق در مدار قرار می گیرد.
11- محوطه ورودی ساختمان نور و اطراف آن قسمت و جلوی ورودی خوابگاه خواهران به صورت کامل سنگ گردید و لوله های ونت خوابگاه غربی داخل کامپوزیت قرار گرفت.
12- کلاس جنب دفتر مدیریت به دو قسمت تقسیم جهت استفاده معاونت محترم مرکز و همچنین دفتر حراست مرکز انجام شد و به صورت کامل تجهیز گر دید و تحویل معاونت و حراست محترم شد.
13- در بخش باغبانی نیز در سال 1393 ضمن انجام کوددهی به باغچه ها، 2000 اصله درخت و گیاه فصلی به ارزش حدود 7میلیون تومان خریداری شد.


خوابگاه:
تعداد مهمانهای ویژه و دوره های ضمن خدمت  2563 نفر در سال 1393 بوده است که به صورت کامل با سرویس شامل تعویض ست خواب کاور شده و شارژ یخچال ها از قبیل: میوه، کیک، نسکافه، آب معدنی، چای و شیر پذیرایی شدند.
تعداد سوئیتها10 واحد می باشد که 2سوئیت 2 تخت و 1 سوئیت 4 تخته و 7 سوئیت 3 تخته با تجهیزات کامل که تعداد ظرفیت سوئیتهای بازسازی شده 29 نفر با کلیه امکانات می باشد. همچنین اتاق های سمت خوابگاه مدیران مرکز ظرفیت پذیرش تعداد20 نفر را دارد که شامل 4 اتاق که دو اتاق آن 4 تخته ام دی اف نصب گردید و دو اتاق 6 تخته فلزی قدیمی دو طبقه و همچنین تعداد 4 ال ای دی در اتاق ها نصب شد.


رستوران:
تعداد غذاهای طبخ شده در سال 1393 تعداد 30000 پرس می‌باشد.
ظرفیت رستوران جهت  پذیرایی از مهمانها تعداد 70نفر بوده که تا دو شیفت در هر وعده امکان پذیرایی وجود دارد.


نگهبانی:
تعداد ورود و خروج افراد از نگهبانی که جهت دوره های ضمن خدمت و دانشجویان دانشگاه و اساتید محترم بوده به شرح ذیل می باشد:
1-تعداد مراجعه کنندگان در طول روز  20نفر که جمع ماهیانه آن 850 نفر
2-تعداد ورود خروج اساتید موقع برگزاری کلاسها در روز 25 نفر
3-تعداد ورود پرسنل در طول هفته به مرکز جهت برگزاری دوره های ضمن خدمت 110نفر
4-تعداد ورود دانشجویان در موقع بر گزاری کلاسهای دانشگاه در روز حدود 210 نفر
5-تعداد مراجعه کننده ارباب رجوع و پرسنل و دانشجو به حوزه ریاست مرکز 38 نفر در طول روزهای هفته
6-تعداد مراجعه کنندگان ارباب رجوع پرسنل و دانشجو به حوزه معاونت درروز 23نفر
7-تعداد مراجعه کننده به قسمت آموزش بلند مدت در روز55 نفر
8-تعداد مراجعه کننده به قسمت آموزش کوتاه مدت 15 نفر

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...