همایش تجلیل از خادمان قرآن کریم زندانهای استان با حضور معاون دادستان کل کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران ،از کارکنان و مددجویان قرآنی زندانهای استان در محل بازداشتگاه اوین با حضور مسئولین و مددجویان تجلیل شد .

در این مراسم که فیروزی معاون دادستان کل کشور ، بختیاری قاضی دیوانعالی کشور ،محبی مدیر کل زندانهای استان مدعوین به سخنرانی پیرامون جایگاه ارزشمند قرآن کریم در سلامت روح و جسم پرداختند .

بختیاری در سخنانی ضمن قدردانی از فعالیت ها و اقدامات سازنده صورت گرفته در راستای اجرایی نمودن فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ریاست محترم قوه قضاییه در حوزه مباحث آموزشی قرآنی در زندانهای استان از تلاش های صورت گرفته در این حیطه ، برگزاری اینگونه مراسمات را نشانه حمیت مسئولین زندانهای استان در پیشبرد اهداف قرآنی دانست و باابرازخشنودی گفت : نقش قرآن در تمام زمینه های زندگی برای نیل به سلامت و خوشبختی ابناء بشر بر کسی پوشیده نیست به نحوی که غیر مسلمین نیز به این امر اذعان داشته اند و با اشاره به مددجویان ادامه داد رو آوردن هر انسانی در متن قرآن کریم موهبتی است الهی که شامل بندگان وارسته باری تعالی می شود و از آنان خواست تا رهنمودهای قرآن کریم را سرمشق زندگی فردی و اجتماعی خویش قرار دهند .

وی در ادامه افزود :در بازدیدی که به همراه مسئولین مربوطه از داخل بازداشتگاه اوین داشته ایم اقدامات صورت گرفته در مباحث فرهنگی ،آموزشی ، حرفه آموزی ، ورزشی ، قضایی و رسیدگی به مشکلات مددجویان در این مرکز قابل ستایش بوده و امیدوارم این تلاش ها مستمر باشد .

در این مراسم همچنین تعدادی از مددجویان به صورت نمادین به مسابقات حفظ و قرائت قرآن پرداختند که مورد تشویق حضار قرار گرفته و درپایان از مقام آوران مسابقات قرآنی در سطح کارکنان و مددجویان با اهداء جوایز و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

خواندن 846 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...