معاونت علمی پژوهشی بسیج قوه قضاییه رتبه برتر در کشور را کسب کرد

معاونت علمی پژوهشی مرکز مقاومت بسیج قوه قضاییه از سوی سازمان بسیج ادارات به سبب اقدامات بایسته و ارتباط خوب سازمانی، رتبه برتر در میان مراکز مقاومت بسیج را کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز بسیج قوه قضاییه؛ سرهنگ علیرضا عاشوری مسئول سازمان بسیج ادارات در مراسم اهدای لوح تقدیر گفت: معاونت علمی پژوهشی مرکز مقاومت بسیج قوه قضاییه به سبب انجام ماموریتهای محوله  بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و باعنایت به انجام بازرسی و نظارتهای حضوری، به عنوان برتر در میان سایر معاونتهای علمی پژوهشی مراکز بسیج دست یافته است.

سرهنگ عاشوری در این لوح تقدیر آورده است: از زحمات دلسوزانه در جهت اجرای موفق ماموریت های محوله از سوی این سازمان تقدیر و تشکر می شود. بی شک عملکرد شایسته موجب زنده نگه داشتن ارزشها و تفکرات دینی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را در بر خواهد داشت.

دکتر علی اسمعیلی معاون علمی پژوهشی مرکز بسیج قوه قضاییه نیز در خصوص نقش معاونت علمی پژوهشی در بسیج قوه قضاییه گفت: با رهنمودهای فرماندهی محترم مرکز بسیج قوه قضاییه و همکاری‌های جانشین ایشان در امور علمی و پژوهشی، شاهد رونق پژوهش و رشد علم در بسیج قوه قضاییه بوده‌ایم که این امر در سال آینده با شکوفایی بیشتری ادامه خواهد یافت.

خواندن 989 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...