کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی با رویکردی بر نقش قوه‌قضاییه برای بسیجیان برگزار می‌شود

معاون علمی پژوهشی مرکز بسیج قوه قضاییه گفت:کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی با رویکردی بر نقش قوه قضاییه به صورت غیرحضوری برای بسیجیان مرکز بسیج قوه قضاییه برگزار می شود

دکتر علی اسمعیلی معاون علمی پژوهشی مرکز بسیج قوه قضاییه و رییس مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت سازمان زندانهای کشور در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی افزود: این کارگاه با کتابچه‌ای که توسط اساتید بسیجی تدوین شده است برگزار می شود که در پایان این کارگاه آموزشی، گواهینامه پایان دوره مصوب و به ارزش 12ساعت به شرکت کنندگان داده می شود.

وی تصریح کرد: در سال گذشته نیز دوره آموزشی وصایای حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد که با استقبال گسترده بسیجیان قوه‌قضاییه از سراسر کشور روبرو شد و شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی به ارزش 8ساعت دریافت کردند.

اسمعیلی معاون علمی پژوهشی مرکز بسیج قوه قضاییه در خصوص گزارش 8ماهه سال جاری ادامه داد: برنامه های سال جاری رویکردهای مناسبی از پژوهش را برای مرکز بسیج قوه قضاییه نشان داده است.

وی در خصوص چاپ مقالات بسیجیان در فضای مجازی خاطرنشان کرد: مقالات علمی بسیجیان قوه‌قضاییه به صورت تخصصی در نشریات حقوقی، علمی پژوهشی، ISI و ISC نیز به چاپ رسیده است.

اسمعیلی اظهار داشت: در خصوص اقتصاد مقاومتی نیز کارگاه آموزشی به صورت مجازی برگزار خواهد شد و برخی سازمانهای تابعه قوه‌قضاییه نیز همایش‌هایی با محوریت اقتصاد مقاومتی با رویکرد قضایی برنامه‌ریزی کرده‌اند که بینش حوزه قضایی در اقتصاد مقاومتی را روشن‌تر خواهد کرد.

معاون علمی پژوهشی مرکز بسیج قوه قضاییه اضافه کرد: بانک اطلاعات نخبگان و گروه های جهادی تدوین شده تا بتوان به صورت جامع‌تری از ظرفیت علمی و پژوهشی بسیجیان قوه قضاییه استفاده شود.

خواندن 935 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...