مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان زندانهای کشور از پروژه عمرانی و تالار اجتماعات آموزشی شهید دوست محمدی مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت بازدید و در جریان روند ساخت طرحهای عمرانی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت؛ دکتر فرنیا مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان زندانها در بازدید از این مرکز در خصوص اقدامات عمرانی صورت گرفته افزود: اجرای دقیق مقررات و افزایش فضای آموزشی و رفاهی در این مرکز باعث اثربخشی آموزشها گردیده است.

وی ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته تصریح کرد: مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت در سالهای اخیر اقدامات مثبتی را برای افزایش سطح علمی پرسنل زندانها انجام داده است که این امر توانسته است کارایی زندانبانان را افزایش دهد.

فرنیا اظهار داشت: زندانبانی به صورت یک علم باید بیش از گذشته و با پژوهش میدانی رشد کند که این امر با استفاده از مستند سازی تجربیات همکاران قابل انجام است.

وی ادامه داد: با اقداماتی که برای چارت اداری مراکز آموزش و پژوهش صورت خواهد گرفته شاهد آن خواهیم بود تا جایگاه مراکز آموزش را تقویت کنیم.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان در حاشیه این دیدار بازدیدی از حوزه امتحانی دانشگاه علمی کاربردی و  نیز اقدامات عمرانی صورت گرفته  از جمله مجتمع فرهنگی فجر، کتابخانه و مهمانسرای این مرکز انجام داد.  

نشستی با حضور معاونین آموزش بسیج قوه قضائیه در مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت سازمان زندانها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت سازمان زندانها؛ محمدرضا صارمي فرمانده مرکز بسیج قوه قضائیه و وزارت دادگستری در این نشست گفت: بسیج به عنوان یکی از ارکان مهم در کشور باید سعی نماید در همه امور به نظم و برنامه ریزی معروف شود تا این فرهنگ به صورت یک هنجار ملی در همه اقشار جامعه تقویت شود.

وی تصریح کرد: بسیج باید در بخش فضای مجازی نیز ورود کند همانگونه که در فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع شورای عالی فضای مجازی مطرح شد باید برنامه ریزی جدی برای مقابله با تهدیدات سایبری که از سوی دشمن صورت می گیرد انجام شود تا رشد کیفی تری را در این حوزه داشته باشیم.

همايون احمدي خطير معاون آموزش بسیج قوه قضائیه و وزارت دادگستری نیز در این نشست ضمن اقدامات انجام گرفته در حوزه حلقه صالحین تاکید کرد: این حلقه باید طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب هرچه سریعتر و با کیفیت تر در ادارات برگزار شود تا ثمره این حلقه ها در جامعه دیده شود.

ایمانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید لاجوردی سازمان زندانهای کشور نیز در این نشست به دستاوردهای صورت گرفته در صورت تشکیل حلقه های بسیج اشاره و یادآور شد: تشکیل این حلقه ها سبب می شود افراد در صورت موفقیت در انجام کاری این تجربه را در اختیار سارین نیز قرار داده و روزبروز این حلقه ها گسترش پیدا کند.

در پایان جلسه نیز معاونین آموزش حوزه ها و پایگاه ها به ارائه گزارش عملکردی در حوزه حلقه صالحین پرداختند.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان زندانهای کشور:
فرآیند آموزش و پژوهش سازمان زندانها نیازمند بازنگری است.
مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان زندانهای کشور از پروژه عمرانی و تالار اجتماعات آموزشی شهید دوست محمدی مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت بازدید و در جریان روند ساخت طرحهای عمرانی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت؛ دکتر فرنیا مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان زندانها در بازدید از این مرکز در خصوص اقدامات عمرانی صورت گرفته افزود: اجرای دقیق مقررات و افزایش فضای آموزشی و رفاهی در این مرکز باعث اثربخشی آموزشها گردیده است.
وی ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته تصریح کرد: مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت در سالهای اخیر اقدامات مثبتی را برای افزایش سطح علمی پرسنل زندانها انجام داده است که این امر توانسته است کارایی زندانبانان را افزایش دهد.
فرنیا اظهار داشت: زندانبانی به صورت یک علم باید بیش از گذشته و با پژوهش میدانی رشد کند که این امر با استفاده از مستند سازی تجربیات همکاران قابل انجام است.
وی ادامه داد: با اقداماتی که برای چارت اداری مراکز آموزش و پژوهش صورت خواهد گرفته شاهد آن خواهیم بود تا جایگاه مراکز آموزش را تقویت کنیم.مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان در حاشیه این دیدار بازدیدی از حوزه امتحانی دانشگاه علمی کاربردی و  نیز اقدامات عمرانی صورت گرفته  از جمله مجتمع فرهنگی فجر، کتابخانه و مهمانسرای این مرکز انجام داد. 

بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...