شروع دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی برای قضات و کارکنان قوه قضاییه و سازمانهای تابعه

معاونت علمی پژوهشی مرکز بسیج قوه قضاییه گفت: دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی با رویکردی بر نقش قوه قضاییه برای قضات و کارکنان قوه قضاییه و سازمانهای تابعه برگزار می شود.

علی اسمعیلی معاون علمی پژوهشی مرکز بسیج قوه قضاییه و رییس مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت سازمان زندانها در خصوص برگزاری این دوره آموزشی افزود: این دوره آموزشی با صدور گواهینامه رسمی با همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در روزهای 9 و 10 اسفند ماه بر روی سایت مرکز بسیج قوه قضاییه basij2gh.ir و سایت مرکز آموزشی و پژوهشی منطقه هفت سازمان زندانها به نشانی    tpo-uast.ac.ir  به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

وی تصریح کرد: قضات و کارکنان ستادی و تمامی سازمان های تابعه قوه قضاییه و دادگستری های سراسر کشور می توانند در روزهای یاد شده در این دوره آموزشی شرکت و در اتمام دوره، گواهینامه مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را پس از صدور از حوزه ها و پایگاه های بسیج خود دریافت نمایند.

اسمعیلی خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی می تواند در شناخت هرچه بهتر اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه موثر شود و فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه‌ای(مدظله العالی) هرچه مطلوبتر اجرایی گردد.

شایان ذکر است سال گذشته نیز دوره آموزشی وصایای حضرت امام خمینی(ره) با همکاری سازمان زندانهای کشور برای تمامی سازمانهای تابعه قوه قضاییه برگزار شد و گواهینامه رسمی به شرکت کنندگان اعطا گردید.

خواندن 2404 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...