مدیرکل زندانهای استان تهران : عید قربان یادآور زیباترین نمونه تعبّد انسان در برابر خداوند متعال است مطلب ویژه

 

سیدحشمت اله حیات الغیب در بازدید از کانون اصلاح و تربیت که به مناسبت آغاز دهه امامت و ولایت برگزار شد، گفت: بدون شک واقعه غدیر نقش سرنوشت سازی در تعیین مسیر آینده اسلام داشته است. واقعه ای که طی آن پیامبر اسلام(ص) مهمترین ماموریت خود را انجام داد و کوتاهی از آن به منزله از بین رفتن زحمات چندین ساله

پیامبر اکرم(ص) و بی نتیجه ماندن فداکاریهای مسلمانان صدر اسلام بود.

http://prisons.ir/wp-content/uploads/2019/08/images-1.jpg

 

 

 


مدیر کل زندانهای استان تهران در بازدیدی که طی روز عید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت از کانون اصلاح و تربیت به عمل آمد، گفت: عید قربان یکی از اعیاد بزرگ اسلامی و یادآور زیباترین نمونه تعبّد انسان در برابر خداوند متعال است. فدا کردن فرزند دلبند خود  در راه خدا، امتحانی الهی برای حضرت ابراهیم علیه السلام بود. دین اسلام خواسته است که مسلمانان هر سال عید قربان را جشن بگیرند تا این اصول و ارزش های الهی را همواره مدّنظر داشته باشند و  برای تبعیّت از دستورات خداوند و کسب رضایت الهی آماده هرگونه ایثار و فداکاری باشند.
وی در این بازدید که به منظور بررسی فعالیتهای اخیر عمرانی و نیز گفتگو با مددجویان و حضور در جشن عید قربان صورت گرفته بود، ادامه داد: بدون شک واقعه غدیر نقش سرنوشت سازی در تعیین مسیر آینده اسلام داشته است. واقعه ای که طی آن پیامبر اسلام(ص) مهمترین ماموریت خود را انجام داد و کوتاهی از آن به منزله از بین رفتن زحمات چندین ساله پیامبر اکرم(ص) و بی نتیجه ماندن فداکاریهای مسلمانان صدر اسلام بود.
بنا به این گزارش، عصر همان روز مدیر کل زندانهای استان تهران بدون اطلاع قبلی از بازداشتگاه اوین نیز بازدید نمود و روند فعالیتهای صورت گرفته در بخش بهسازی، عمرانی و بهداشتی کانون اصلاح و تربیت و نیز بازداشتگاه اوین را مثبت ارزیابی نمود و با حضور در اندرزگاهها با مددجویان گفتگو نموده، دستورات لازم را جهت رفع مشکلات آنان صادر کرد.

خواندن 440 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...