مدیرکل زندان های استان تهران: ایجاد محیط سالم برای خدمت کارکنان از مهمترین وظایف نیروهای حفاظت اطلاعات است مطلب ویژه

مدیرکل زندانهای استان تهران در مراسم تودیع و معارفه رئیس حفاظت اطلاعات با تأکید بر لزوم صیانت از حیثیت افراد، حفظ اسرار و رعایت عدل توسط نیروهای حفاظت اطلاعات زندانها گفت: سیاست کار باید بر اساس توانمندسازی و کارآمدی کارکنان که سرمایه های اصلی سازمان هستند، استوار باشد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان تهران، سیدحشمت اله حیات الغیب در جلسه تودیع و معارفه رئیس حفاظت اطلاعات که پوریانی معاون مدیرکل و عباسیان رئیس اداره امنیت حفاظت اطلاعات سازمان، معاونین اداره کل و روسای حفاظت اطلاعات مراکز تابعه حضور داشتند اظهار داشت: زندان یکی از محیط های آسیب زای جامعه است، باید تلاش گردد حیثیت افراد حفظ گردیده، این محیط فضای سالمی جهت خدمت کارکنان باشد و به جای پرداختن به مچ گیری، اصل بر پیشگیری قبل از درمان باشد.

مدیرکل زندان های استان تهران افزود: در راستای مصون سازی کارکنان که سرمایه های اصلی سازمان هستند، ضمن همدلی و هم افزایی با مدیران زندانها، راهکارهای موجود مورد بررسی قرار گرفته، نظارت و کنترل بیشتری صورت گیرد تا محیط زندان از آسیب های احتمالی دور گردد و ایجاد محیط سالم برای خدمت کارکنان از مهمترین وظایف نیروهای حفاظت اطلاعات است.

وی همچنین گفت: کارکنان حفاظت و اطلاعات زمانی می توانند موفق باشند که اطلاعاتشان دقیق، به روز و شناخت آن از محیط، جامع باشد، در غیر این صورت احتمال خطا در تصمیم گیری ها بالا می رود. تذکر و ارشاد وظیفه ذاتی اداره حفاظت و اطلاعات است ولی هرگونه عدم مراقبت از حیثیت افراد، به ضرر سازمان متبوع تمام خواهد شد.

وی در پایان گفت: در تمام رفتارها و انجام وظایف، این نکته را باید در نظر داشته باشیم که خدمت به مردم، ثواب اخروی و الهی در پی دارد و ما به عنوان سربازان ولایت همواره آماده تقویت زمینه های خدمت بیشتر از طریق گسترش امکانات مالی و نیروهای انسانی متعهد هستیم.

بنابه این گزارش در این جلسه پوریانی معاون مدیرکل حفاظت اطلاعات سازمان زندان ها ضمن سخنانی اظهار داشت: در حوزه پیشگیری تاکنون زحمات زیادی کشیده شده، ولی باید برای همه سطوح برنامه ریزی شود و در این راستا، آموزش نقش اساسی دارد.

پوریانی افزود: روز ۱۷ مرداد ماه روز حفاظت اطلاعات در قوه قضائیه نامگذاری شده و همین موضوع نشان از اهمیت امر خطیر پیشگیری و کنترل در سطح قوه به ویژه زندانها دارد که با پیروی از منویات و فرامین مقام معظم رهبری و پیشنهاد ریاست قوه قضائیه برای اولین بار چنین روزی در تقویم داریم.

بنابه این گزارش، در پایان مراسم، ضمن معرفی سورمه به عنوان رئیس حفاظت اطلاعات زندانهای استان تهران از خدمات ایمانی رئیس قبلی این اداره تقدیر و تشکر به عمل آمد.  

خواندن 449 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...