بازدید معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از بازداشتگاه اوین مطلب ویژه

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه اوین، معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که به عنوان ” روز آسیب دیدگان اجتماعی و بازتوانی مهارت ” نامگذاری شده است از بازداشتگاه اوین بازدید نمود .

در این بازدید پاک سرشت  ، معاون وزیر تعاون رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور و هیات همراه در معیت مدیرکل زندانهای استان ، معاونین این اداره کل و مدیر بازداشتگاه اوین از کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی زندان در رشته های مختلف از قبیل اتومکانیک ، منبت کاری و نجاری ، خیاطی و آرایشگری و امکانات و تجهیزات موجود بازدید کرده و با مربیان و مددجویان حاضر در این کارگاهها گفتگو نمودند .

پس از اتمام بازدید و در جلسه ای که در سالن کنفرانس بازداشتگاه اوین برگزار گردید مدیرکل زندانهای استان تهران و رئیس سازمان فنی  و حرفه ای ضمن بررسی عملکرد طرفین  در خصوص در خصوص رفع کمبودها ، گسترش و ارتقاء سطح آموزش و تعامل هرچه بیشتر صحبت نمودند .

در پایان این مراسم تابلوی منبت کاری از ساخته های مددجویان به رسم یادبود از طرف مدیرکل زندانهای استان تهران به پاک سرشت اهدا گردید .

 

خواندن 475 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...