جلسه معارفه مدیر ندامتگاه قزلحصار/تأکید ترویج آموزه های دینی با هدف اصلاح و تربیت

با حضور مدیر کل و معاونین اداره کل زندانهای استان تهران ، مراسم تودیع و معارفه مدیر ندامتگاه قزلحصار برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی ندامتگاه قزلحصار : با حضور سید حشمت الله حیات الغیب مدیر کل زندانهای استان تهران از خدمات ارزنده علیرضا گرامی مدیر سابق تقدیر و حمید محمدی مدیر سابق زندان عادل آباد شیراز ، که سوابق درخشانی در عرصه زندانبانی اسلامی داشته را به عنوان سرپرست جدید ندامتگاه قزلحصار منصوب کرد.

مدیرکل زندانهای استان تهران در آئین تودیع و معارفه مدیر ندامتگاه قزلحصار گفت: از مؤلفه های اصول زندانبانی اسلامی رعایت مقررات و قوانین در چارچوب سیاست های سازمانی است.

وی در بحث اقدامات فرهنگی ، امنیتی ، ترویج آموزه های دینی را در کنار سازماندهی ، طرح طبقه بندی ، توجه به خانواده های مددجویان ، نظارت و کنترل را مهمترین اصول مدیریتی عنوان نمود و افزود: سوابق نشان داده آموزه های دینی با حرفه آموزی و اشتغال زمینه ساز اصلاح و تربیت و کاهش آسیب در مددجویان می گردد از اینرو باید به این امر مهم اهتمام لازم داشته باشیم.

مدیر کل زندانهای استان تهران در خصوص توجه به خانواده های مددجویان اظهار داشت : بی توجهی نهاد های حمایتی و مراقبتی نسبت به خانواده های مددجویان جرم و بزه را در جامعه گسترش می دهد و آنان را به چرخه بزهکاری اضافه می کند.

وی از اوصاف و ارکان مدیر در اداره کردن بزرگترین زندان کشور را برنامه ریزی مناسب دانست و افزود: با برنامه ریزی بلند ، کوتاه و میان مدت ، مسائل امنیتی ، اصلاحی ، بهداشت درون و محیط را به سرپرست ندامتگاه قزلحصار توصیه نمود و اشاره داشت با استفاده از تمامی ظرفیت این امر با رعایت حقوق شهروندی محقق می گردد.

گفتنی است مدیر کل زندانهای استان تهران با اهداء لوح سپاس از علیرضا گرامی مدیر سابق ندامتگاه قزلحصار تقدیر کرد و طی حکمی حمید محمدی را به عنوان سرپرست جدید ندامتگاه قزلحصار منصوب کرد.

خواندن 362 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...