مدیرکل زندان های استان در بازدیدی ۵۲ ساعته به صورت نوبه ای از کلیه زندان های تابعه بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران ؛ مدیرکل زندان های استان در شروع مدیریت خویش در استان در بازدیدی ۵۲ ساعته از ۹ مرکز تابعه زندانهای استان بازدید کرد .

مدیر کل زندانهای استان هدف از این بازدیدها را که گاه به مدت ۷ ساعت کاری در برخی از ندامتگاه ها به طول می انجامید را وارسی و بررسی شرایط موجود در ندامتگاه های استان برشمرد و افزود : مراکز تابعه در زندانهای استان تهران بنا به پراکندگی جغرافیایی، جمعیت کیفری بالا وهمچنین نوع طبقه بندی جرایم ؛ مدیریتی چند بعدی را بنا به در نظر گرفتن مقتضیات مکانی و روحیات خاص مددجویان و همچنین میزان توانمندی آنان در تمای مولفه های انسانی مدیریتی فوقوالعاده هوشمند را می طلبد که نیل به این سیستم نظارتی و مدیریتی با تعامل و همفکری کلیه کارکنان و مسئولین مجموعه با همّتی جهادی و اندیشه های نو محقق خواهد شد .

حیات الغیب به طور اختصار در بازدیدهای صورت گرفته ضعف بعضی از مراکز را به صورت نسبی ؛ عدم رسیدگی مطلوب به جنبه های عمرانی ، ارتقاء رسیدگی به معاش و مشکلات مربوط به مددجویان و… برشمرد و خاطر نشان کرد با عنایات الهی و همچنین تلاش مضاعف همکاران در تمام زمینه ها سعی در بهبود شرایط داریم که تلاش مجموعه بر این خواهد بود تا با استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات درون سازمانی و برون سازمانی جهت پیشبرد و اهداف سازمانی استفاده گردد .

وی در این بازدید ها از کلیه قسمت های مربوط به مکان های خدمات دهی مددجویان اعم از اندرزگاه ها، آشپزخانه ، موتورخانه ها ، سرویس های بهداشتی ، حمام ها ، سالن های ملاقات سه گانه ( کابین ، حضوری و شرعی ) واحدهای فرهنگی ، اشتغال و…… به صورت کاملا موشکافانه بازدید کرد وضمن استماع مشکلات از زبان کارکنان و مددجویان توصیه های لازم را به مسئولین مربوطه ابلاغ نمودند .

مدیر کل زندانهای استان همچنین با حضور در آسایشگاه پرسنل وظیفه و یگان حفاظت زندان های استان بر حفظ شان کارکنان یگان در هر زمینه ای تاکید کرد . و دستور بازسازی و بهسازی مکان های مرتبط با یگان های حفاظت در سطح زندانهای استان را در کوتاه ترین زمان ممکن صادر نمودند .

حیات الغیب صرف فعل نمی شود و نمی توان را با هر بهانه ای مردود خواند و ابراز امیدواری کرد بتوان در مدت از پیش تعیین شده وضعیت زندان های استان را بهبود بخشید و تا حد ممکن تحقق زندانبانی مطلوب را بر مبنای استانداردهای سازمان به منصه ظهور رساند

 

خواندن 365 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...