تفاهم نامه همکاری با معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار امضا شد

جبار باقری مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز در جلسه با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در آن وزارتخانه برگزار شد اظهار داشت: با کمک نهاد وزارت تعاون، نهاد های حمایتی، شهرداری ها و …  امیدواریم امسال بتوانیم در توانمندسازی و آموزش و دسترسی به بازار و فراهم آوردن زمینه خودکفایی خانواده های زندانیان موفقیت های بیشتری کسب کنیم.

وی ادامه داد: مجموعه انجمن حمایت زندانیان برای استفاده از ظرفیت نهادهای مرتبط بویژه بهره مندی از امکانات آنان در بخش توانمندسازی اقتصادی خانوده های زندانیان تلاش می کند تا انشا ا… بتواند خدمات گسترده تری را به خانواده های زندانیان ارائه دهد. بنحویکه در همین راستا تفاهماتی هم با مناطق مختلف شهرداری، سازمان فنی حرفه ای ، برای ایجاد مشاغل بیشتری را در دستور کار امسال قرار داده ایم.

باقری افزود: در پایان جلسه ، تفاهم نامه ای فی مابین معاونت توسعه کارآفرینی وزارت کار و اشتغال و انجمن حمایت زندانیان مرکز در راستای توانمندسازی اقتصادی خانواده های زندانیان تهران بر اساس طرح ملی توسعه مشاغل خانگی امضا شد.  

وی خاطر نشان می سازد: براساس این تفاهم نامه، توانمندسازی اقتصادی تعدادی از خانواده های زندانیان شهر تهران بر اساس طرح ملی توسعه مشاغل خانگی  (طی سه مرحله : بررسی ، شناسایی و اولویت بندی مزیت های استانی ،توانمندسازی متقاضیان مشاغل خانگی و اتصال به بازار و پایدار سازی مشاغل خانگی) عملیاتی می شود.

خواندن 381 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...