علی القاصی مهر دادستان تهران : ارتقاء و تحقق زندانبانی مطلوب در استان تهران همّت جمعی مسئولین قضایی را می طلبد مطلب ویژه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران ، مدیرکل زندان های استان به همراه دادستان تهران و هیاتی از قضات مراکز مختلف شعب قضایی در بازداشتگاه اوین تشکیل جلسه دادند .

در ابتدای این جلسه علی القاصی مهر دادستان تهران با اشاره به معضلات و مسائل موجود در سطح زندان های استان تهران گفت : ارتقا و تحقق زندانبانی مطلوب در استان همت جمعی مسئولین قضایی را می طلبد که این مهم در گروه همدلی و یک صدایی در بین ضابطین و مجریان دستگاه قضا می باشد .

القاصی مهر به جمعیت کیفری در زندان های تهران اشاره کرد و کمیت و کیفت مجرمین و جرم را در استان تهران در مقایسه با سایر استان های کشور غیر قابل مقایسه خواند و گفت : نگاه های حقوق بشری به صورت ملی و بین المللی از سوی دوستان و معاندین نظام بیشتر متوجه زندانهای استان تهران دوخته شده است که تحقق زندانبانی اسلامی و انسانی وعدم دست آویز قرار دادن هر نوع بهانه ای در حوزه مدیریت زندانبانی به رسانه های زاویه دار با هر هدفی ؛ کاری بس هنرمندانه و مدیریتی چند بعدی را می طلبد .

مدیرکل زندان های استان نیز به مباحثی همچون مجازات های جایگزین حبس و پایین بودن تعداد مددجویان رای باز و اشتغال در خارج از زندان نسبت به سایر استان ها اشاره کرد و ادامه داد : در بازدیدهای صورت گرفته در زندانهای استان در هفته اول آغاز به کار خود به طور خلاصه می توان گفت فعالیت های خوبی درزمینه های مختلف زندانیانی صورت گرفته است اما این فعالیت ها کافی نیست ولازم است با مدیریتی جهادی با استمداد از عنایات الهی و همیاری و تعاملات همکاران درون و برون سازمانی بتوانیم به استانداردهای از پیش تعیین شده سازمانی برسیم .

حیات الغیب به شیطنت های رسانه ای صورت گرفته در اتفاقات اخیر نیز اشاره کرد و خاطر نشان کرد : اگر روزی معاندین بخواهند از عملکرد ما تعریف و تمجید بکنند آن روز را می توان روز پایان آرمان های انقلاب دانست .

خواندن 407 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...