نشست تعاملی فرمانده و معاونین یگان حفاظت سازمان زندانها با مدیرکل، معاونین و روسای زندانهای استان تهران

 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی یگان حفاظت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، نشست تعاملی فرمانده و معاونین یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور با مدیرکل، معاونین ستادی و روسای زندانهای استان تهران در سالن جلسات یگان حفاظت سازمان برگزار شد.

برپایه این خبر؛ این جلسه چهار ساعته با هدف بررسی نقاط قوت، ضعف، آسیب ها و چالش های حوزه ماموریت های یگان حفاظت زندانهای استان تهران و همچنین چگونگی اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر اساس دستور العمل های ابلاغی ستادکل نیروهای مسلح مبنی بر نگهداشت، بکارگیری، حسن رفتار فرماندهان، پرنمودن اوقات فراغت و نیز افزایش خلاقیت و مهارت آموزی کارکنان وظیفه برگزار گردید.

در این دیدار سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان ضمن عرض خیر مقدم به مدیر کل، معاونین و روسای زندانهای استان تهران و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در جلسه به بیان شرایط و وضعیت فعلی یگان های حفاظت اداره کل و زندانهای آن استان پرداخته و بر لزوم استمرار آموزش ضمن خدمت کارکنان کادر و وظیفه تاکید نمود.

گفتنی است در این نشست محبی مدیرکل زندانهای استان تهران آمادگی خود را بمنظور هرگونه همکاری و تعامل در راستای ارتقاء توان رزمی و عملیاتی یگان های حفاظت زندانها و بهبود شرایط نگهداشت کارکنان وظیفه اعلام نمود.

خواندن 457 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...