حوزه معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ تشگیل جلسه داد مطلب ویژه

به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ با حضور محبی مدیر کل زندانهای استان، اسمعیلی معاون سلامت اصلاح و تربیت اداره کل، خرمگاه رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج استان، فرزادی مدیر مجتمع و جمعی از مسئولین و کارشناسان حوزه های بهداشت و درمان، اشتغال و حرفه آموزی، مرکز مراقبت بعد از خروج، فرهنگی و مددکاری اداره کل و مجتمع، اولین جلسه حوزه معاونت سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد
محبی مدیر کل زندانهای استان در ابتدای این جلسه با قدردانی از تلاشهای انجام گرفته در زمینه اصلاح و تربیت مددجویان درزندانها انتصاب آقای اسمعیلی به عنوان معاون سلامت اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان را تبریک گفت.

 

مدیر کل زندانهای استان در ادامه همه تلاشهای حوزه سلامت در زندانها را انجام خدمات بازپرورانه و ارتقاء توانمندی اجتماعی مددجویان با استفاده از پرورش سلامت روحی و روانی دانست و بر نقش سلامت روان در زمینه رشد خلاقیت و آرامش کانون وجودی انسان اشاره نمود.
در ادامه اسمعیلی معاون سلامت اصلاح و تربیت اداره کل هدف از برگزاری این جلسه را بررسی مسائل و مشکلات حوزه سلامت اصلاح و تربیت زندانیان و ارتقاء خدمات رسانی بهتر در بخشهای مختلف به مددجویان عنوان نمود و افزود: با توجه به حجم جمعیت کیفری مجتمع این جلسه برای اولین بار در این ندامتگاه برگزار شد تا با شرکت مسئولین و کارشناسان بخش های مختلف ضمن شناسایی کمبود ها و معظلات حوزه های مختلف تصمیمات لازم جهت کاهش آسیب در حوزه های مختلف گرفته شود.
در ادامه شرکت کنندگان در جلسه در مورد مسائلی همچون راه اندازی و تجهیز لوازم بهداری مرکزی مجتمع، بهبود خدمات اجتماعی به زندانیان و خانواده های ایشان، بهبود شرایط اشتغال و حرفه آموزی مددجویان با گسترش کارگاه های اشتغال، مهمترین مسائل حوزه فرهنگی و … به تبادل نظر پرداختند و تصمیمات لازم جهت اجرا گرفته شد.

 

 

خواندن 367 دفعه
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...